Categories
כוח הריפוי הפנימי

שכינה

השכינה

מורת המציאת, בת הקול של אלוהים השוכנת בתוכנו.

המילה שכינה נוכחת מכיוון שבעברית, שהיא שפת משמעות, נגלית לנו מהותה. כשמה כן היא, השכינה למעשה שוכנת בתוכנו. השכינה מוזכרת בדת ויש ספרים רבים שנכתבו עליה, בספר של הקורס בניסים מדובר רבות עליה, ודרכו לראשונה חוויתי אותה בצורה מוחשית. 

השכינה היא בעלת קול אצילי ומחזיקה את האמת, קולה מדבר בנו תמיד, אך מכיוון שיש לנו אגו שרועש ממנה קשה לנו לשמוע אותה או לחוות בה. 

האגו הוא החלק בנו שדואג, שמשווה, שרוצה לעצמו וכדומה. האגו הוא האפלה שבתוכנו שמזכירה לנו דרך ההתנגדות כמה שאנחנו האור. האגו צעיר, הוא בגילנו, נולד כשנולדנו. אך השכינה היא כמו האני האמיתי שלנו, אינסופית ונצחית. 

פגשתי אותה נוכחת בתוכי פעמים רבות, ואף הדרכתי אנשים לפגוש בה בתוכם. כאשר מסכימים לשמוע את השכינה צריך לזנוח את האגו. זה דבר מאתגר מאוד עבור האגו, להיזנח. אך היות והמפגש קצוב וזמני זה אפשרי וניתן. 

כאשר עושים את ההדרכה כפי שהיא, חווים למעשה מסלול “עוקף אגו” ואז ניתן לפגוש בשכינה. כשזה קורה מגיעים חזיונות או חוויות רגשיות שמשויכות לשמיימי.

חוויתי אנשים שראו אור גדול אלוהי, ואנשים שהרגישו שלווה עצומה (שהסבירה להם ברמה הרגשית היישר מעולם האמת, שאין להם מה לדאוג). יש אנשים שקיבלו בהירות לגבי תפיסת העצמי שלהם שנשארה לחודשים ארוכים דרך זה והשתמשו בה להורדת לחצים והעלמת התקפי חרדה לחלוטין. 

בתוכנו מצוי כל האלוהים. לכל אחד מאיתנו ערוץ ישיר ואישי לאינסוף שבתוכנו, לכן כל מפגש עם השכינה הוא אינדיבידואלי, ויכול להשתנות בכל פעם, אך הוא תמיד חיובי ומטיב. 

במידה וקיבלתם משהו שאינו מיטיב, זהו הדמיון שלכם – לא פגשתם את השכינה. כשתפגשו, תדעו. ייתכן שתחשבו בהתחלה שדמיינתם אך תהיה זו חוויה שונה מדמיון, תנו לה לתת לכם ישירות מהשמיימי שבפנים, הוא תמיד יעצים אתכם ויתרום לכם שתשתמשו בו. כי הוא תמיד מרחיב.

הפרספקטיבה הגבוהה ביותר היא תמיד חיובית ורחבה יותר.

בעולם האמת הכל לטובה. זו תחושה שמביאה איתה ההוויה של השכינה, ואני ממליצה לך לחוות אותה בעצמך. הדרך היא פשוטה אבל היא דורשת וויתור מסויים וזמני על האגו, מכיוון שהוא זה שמטשטש את היכולת שלנו לשמוע ולחוות את השכינה (שמדברת בנו כל הזמן) מלכתחילה.

השכינה נוכחת תמיד, וניתן להתחבר אליה בפשטות בדרכים רבות. הדרך שמופיעה פה היא אחת הדרכים אך לא היחידה. אם נולדת בכם דרך אחרת, נסו אותה: אם היא חיובית ונותנת לכם תחושה של חיבור לשכינה היא נכונה עבורכם.

אני מאמינה שלכולנו ערוצים ברורים ונוכחים לאמת האבסולוטית. אין אדם שאין בו חיבור למקורות הידע והאמת הגבוהים והאלוהיים, מכיוון שכולנו מהמקור ומחוברים אליו.

יש בנו קול והוא מדבר אלינו, אל תחפש/י מחוץ לעצמך, בקש/י באמת מהקול של השכינה.

כדי שנשמע את השכינה עלינו לא לדעת, רק מהמקום שבו אנו לא יודעים אנו יכולים ללמוד מהשכינה. הדבר העיקרי הוא ללמוד שאינך יודע.

נבקש מהשכינה שתלמד אותנו לא לנצל את זכרונות העבר ללמוד – נאמר לעצמנו: “אינני יודע/ת” נבקש מהאור שינחה אותנו. ננטוש את הדרך שבה אנחנו חושבים ואת הדרך שבה אנו תופסים את הדברים.

מפת דרכים לשיחה עם השכינה


כל הזכויות שמורות לכוח הריפוי הפנימי - ענבל פוזנר.


אין להעתיק לשכפל, להפיץ להדפיס או לעשות כל שימוש ללא אישור מראש ובכתב.


תודה :)